0
0

درباره ما

نویسنده: مدیر سایت

تاریخچه شرکت ویستا الکترونیک البرز

شرکت ویستا الکترونیک البرز در سال 1395 به شماره ثبت 503914 تاسیس گردید و به صورت تخصصی در زمینه سیستمهای حفاطتی اتومبیل و اماکن شروع به انجام تحقیقات علمی و کاربردی متناسب با نیاز جامعه ایرانی نمود .

محل اصلی شرکت در منطقه صنعتی سازمان آب تهران قرار دارد و دارای یک سوله 500 متری دو طبقه و بخش اداری مجزا میباشد .

در ابتدا برنامه ریزی شرکت تنها فروش محصولات به پخش کننده ها و بنکداران بود ولی اکنون ارتباط با مصرف کننده گان و در نتیجه دریافت بازخورد آنی از محصولات در دستور کار شرکت قرار دارد .

وب سایت اصلی شرکت ویستا الکترونیک البرز https://vistaelectronic.ir/

 

لوگو ویستا الکترونیک البرز

 شعار اصلی شرکت ویستا الکترونیک البرز

الگوی تحقیقی - خدمات تخصصی - رضایت دوطرفه

( الگوی تحقیقی ) تحقیقات همراه با به روز بودن و ارائه کیفیت عالی محصولات اولویت اصلی کسب و کار ماست .

( خدمات تخصصی ) برخلاف برخی شرکتها و سایتها که در زمینه های مختلف که حتی کوچکترین تخصصی در آن ندارند شروع به فروش محصولات میکنند و تنها فروش محصولات ملاک پیشرفت آنهاست رویه ما انجام کاری است که در آن تخصص ایجاد کرده باشیم و فروش در مرحله دوم قرار دارد .

( رضایت دوطرفه ) باور ما بر این است که رضایت خریدار و فروشنده ضامن برکت و رونق هر کار و تلاش مفیدی خواهد بود . و بهترین تبلیغ برای ما تبلیغاتی است که مشتری رضایتمند با پیشنهاد ما به دوستان و عزیزان خود انجام میدهند .

 

وقتی که حتما و قطعا کیفیت را تایید میکنیم!

از مهمترین رویه های شرکت اهتمام در فروش محصولاتی است که دارای کیفیت مطلوب و در نتیجه امکان خدمت و گارانتی به بهترین شکل ممکن است و به هیچ وجه محصولات بی کیفیت در سبد فروش محصولات ما قرار نخواهد گرفت.

یا جنس با کیفیت و قیمت خوب عرضه میکنیم یا جای آن محصول در سبد فروش ما نیست .

 

آرمان و هدف شرکت ویستا الکترونیک البرز

علاوه بر کسب درآمد حلال و پیشرفت مادی  کشش معنوی و روحی  ما به ایجاد کار آفرینی برای هموطنانی که در زمینه کاری میتوانیم همکاری داشته باشیم و بالابردن تعداد همکاران و پرسنل و در نتیجه کارآفرینی تمایل شخصی مدیران شرکت ویستا الکترونیک البرز است

هدف : ایجاد رضایت مندی از نام شرکت یا کالای ایرانی با کیفیت به نحوی که چه از نظر قیمت و چه کیفیت برتری گزینی و تمایل از سمت خریدار ایجاد شود . 

 

برای شما خواننده محترم این مطلب  دل خوش ثروت فراوان و آرامش ذهن آرزومندیم

منبع : ویستا الکترونیک